۲۰۱۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۰
۲۰۱۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۴
۲۰۱۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۳
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
یکی از دلایل حماسه‌ی کربلا، احیاء دین و به تبع آن عدالت‌خواهی و گسترش عدالت در سطح جهان است، به عبارت دیگر گسترش عدالت همان هدفی است که در ردیف آرزوهای انسان قرار داشته و در دین اسلام از جایگاه ویژه و حیاتی برخوردار است.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
مختار در چنین روزی دستور داد بر بالای بام‌ها، نی‌ها را آتش زده و به دنبال آن صدای «یا منصور اَمِت» و «یا لثارات الحسین»، در کوفه طنین‌انداز شد.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
در جنگ صفین، هنگامی که مالک اشتر در آستانه پیروزی کامل بود؛ چرا معاویه را نکشت و به عقب برگشت تا به دنبال آن ماجرای تلخ حکمیت رخ دهد؟
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت می فرمود: اکنون ما مسلمانان اسیر و عبید آن‌ها(کفار)، و در زیر دست و چکمه‌ آن‌ها خوار و ذلیل هستیم، ولی هنوز نمی‌فهمیم برای چه این گونه شکست خورده‌ایم؟! آیا از عملکرد خود ما است و یا مثلا از پریدن کلاغ؟!
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
براساس احادیث موجود، امام سجاد (ع) بدن مطهر پدر بزرگوارشان را به خاک سپردند.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
اگرچه روایت انحرافی از انقلاب، آشکارا غیرتاریخی و تا حدود زیادی مضحک به نظر می‌رسد، اما تنها راه فرار سلطنت‌طلبان این است که خود را در برابر سیل خروشان مردم نبیند. لذا تلاش دارند با فراموشی وابستگی و دست‌نشاندگی همه‌جانبه‌ی خود به اربابان غربی، سرنگونی رژیم را به عواملی غیر از خیزش عظیم مردمی نسبت دهد.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
رهبر انقلاب در ادامه اظهارات پدر شهید ارمنی درباره توفیقاتی که از زیارت امام‌زاده‌ها نصیبش شده است، به نشانه تأیید به پدر شهید، رفتن به سفر کربلا را پیشنهاد می‌کنند.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
یکی از تفکراتی که ۱۴۰۰ سال پیش در اندیشه مسلمانان وجود داشته است، حضور بر سر قبرهای و ساختن بنا و مناره بر قبر مردگان است. این تفکر حدود دویست سال است که توسط گروهی منحرف، مورد انکار قرار گرفته است؛ و بالاتر از انکار آن‌که چنین اعمالی را دستاویزی در جهت، مشرک جلوه دادن زائرین قرار داده‌اند.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
شب عاشورا به عنوان آخرین شب حضرت امام حسین علیه السلام و یارانش حاوی نکات فراوانی است که می توان از لحظات و اتفاقات آن به قطره ای از بیکران معرفت اصحاب اصحاب خاص حضرت دست پیدا کرد.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
مومن واقعی کسی است که در کوران حوادث، و در شرایط سخت، آن زمانی که جسم و روح انسان آماج تیر بلاها و مصیبت‌ها قرار می‌گیرد، به جای شکایت و اعتراض، ایمان خود را حفظ و ارتباطش را با مبدأ بی زوال هستی مستحکم تر نماید، و همین نکته کلیدی است که آدمی را آرام و تحملش را در مقابل آن گرفتاری‌ها تشدید می‌نماید.

صفحات

بانک پاورپوینت

نظرسنجی

نظر شما در مورد طراحی سایت جدید ما و مقایسه آن با سایت قبلی چیست؟
سایت جدید بهتر است
۳۰%
سایت قبلی بهتر بود
۱۸%
سایت جدید خوب است اماکامل و جامع نیست
۱۷%
نظری ندارم
۳۶%
تمام آرا: ۵۴۶