۲۰۱۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۰
۲۰۱۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۴
۲۰۱۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۳
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
تجديد يک انقلاب، گاه از ايجاد آن بسي مهمتر و دشوارتر است. روحيه هايي استوار، ايمان هايي راسخ، مغزهايي نيرومند و فکرهايي بيدار و آگاه و فعال لازم است تا بتوانند اين بار فرساينده را براي مدتي دراز روي دوش نگه دارند.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
هم‌زمان با تلاش شیعه انگلیسی، اسلام آمریکایی و وهابیت برای از بین بردن فرهنگ حسینی(ع) اقدام هماهنگی توسط مسلمانان کشورهای اسلامی در جهت آگاه سازی غیرمسلمانان از قیام اباعبدالله الحسین(ع) صورت گرفت.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
حضرت آیت‌الله جوادی آملی با اشاره به قیام امام حسین(ع) گفت: زیر بار ظلم نروید، فرمود اگر سنگی آمد از آن جا که آمد برگردانید، به کسی سنگ نزنید اما سنگ آمده را برگردانید، ذلت‌پذیر نباشید.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
ب و روز عاشورا بنابر سنت تاریخی متعلق به امام حسین (ع) سرور و سالار شهیدان است و راویان به وقایع آن روز بزرگ می‌پردازند اما در روز عاشورا در کربلا چه گذشت؟ روایت کامل و دقیقِ واقعه عاشورا را به ترتیب زمان و لحظات دردآور شهادت یاران حسین (ع) بازخوانی می‌کنیم...
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
نویسنده: علی اصغر رضوانی
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
ی امام سجده کننده بر تربت کربلا، عروجت بر جاده های گل آذین بسته آسمان و رها شدنت از بی مهری های اهل زمین بر قلب های ما تسلیت باد.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
چه چیز باعث شد تا مسلمانان امام حسین(ع)، نوه پیامبر و بهترین خلق روی زمین را اینگونه به شهادت برسانند؟ چه تعبیری از دین و دینداری است که منجر به چنین عملی می‌شود؟
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
در هیچ‌یك از منابع سخنی از دست دادن ذكر نشده، بلكه برعكس سخنی از دست ندادن است كه كنایه از بیعت نكردن یا تسلیم نشدن است. قیس بن اشعث به امام پیشنهاد سازش با ابن زیاد را داد. امام در پاسخ فرمودند: «به خدا قسم هرگز دست ذلیلانه به شما نخواهم داد و مانند بردگان فرار هم نخواهم كرد»
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
يكي از ويژگي هاي آثار شهيد مطهري جامعيت آنها در علوم و معارف مختلف اسلامي است، به طوري كه تقريباً در تمامي حوزه هاي مربوط به تاريخ، فلسفه، فقه، كلام و انديشه اسلامي، ايشان داراي آثار ارزشمند و متعددي هستند.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
وقتی کاروان اسرا به کوفه رسید، مردم به تماشای آنها بیرون آمدند و گریه می‌کردند. امام سجاد(ع) درحالی که بیماری توانش را گرفته و غل و زنجیر بر پایش بود، فرمود: هان! اینان به خاطر ما گریه می‌کنند! پس چه کسانی ما را کشته‌اند؟!

صفحات

بانک پاورپوینت

نظرسنجی

نظر شما در مورد طراحی سایت جدید ما و مقایسه آن با سایت قبلی چیست؟