این مطلب ۱۵۲۸ بار خوانده شده

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلیجان گفت: در ماه رمضان با امتناع از خوردن و آشامیدن در طول روز در مقابل خواهش‌های نفسانی مقاومت می‌کنیم و با عبور از نفس، حرکت در مسیر طاعت الهی برایمان سهل می‌شود.

حجت‌الاسلام محمود عظمتی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلیجان در دیدار با جمعی از بسیجیان شهرستان به مناسبت ماه مبارک رمضان به بیان ویژگی های این ماه پرداخت و گفت: در روایات و آیات قرآن این ماه بهترین فرصت برای بندگی و خودسازی است.

وی افزود: ماه رجب و شعبان زمینه استقبال از شهر الله را در وجود ما فراهم کرد و اینک زمان بهره‌برداری از فرصت رمضان است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلیجان تصریح کرد: فرصت کسب ثواب در این ماه فراوان است چراکه بسیاری از فعالیت‌های معمول ما نظیر خوابیدن که در ماه‌های دیگر مباح هستند، خداوند متعال در ماه رمضان برای آنها ثواب در نظر گرفته است.

حجت‌الاسلام عظمتی روزداری را دارای دو بعد مادی و معنوی دانست و گفت: از بُعد مادی به اذعان بسیاری از پزشکان روزداری سلامت جسم را به همراه دارد و از بعد معنوی بنده را به خدا نزدیک می کند و انسان را به انجام تکالیف و وظایف الهی سوق می‌دهد.

وی یکی از بزرگترین فرصت‌های ماه رمضان را خودسازی و اصلاح نفس بیان کرد و گفت: در این ماه با امتناع از خوردن و آشامیدن در طول روز در مقابل خواهش‌های نفسانی مقاومت می‌کنیم و با عبور از نفس، حرکت در مسیر طاعت الهی برایمان سهل می‌شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظرسنجی

نظر شما در مورد طراحی سایت جدید ما و مقایسه آن با سایت قبلی چیست؟
سایت جدید بهتر است
۳۰%
سایت قبلی بهتر بود
۴۵%
سایت جدید خوب است اماکامل و جامع نیست
۱۸%
نظری ندارم
۷%
تمام آرا: ۱۴۰